EKİBİMİZ

SAYAN ŞİRKETLER GRUBU

1987 yılında sürekli ve istikrarlı büyüme hedefiyle yola çıktık. Yaratıcı, güvenli, çevre dostu teknoloji ve uygulamaları kullanarak hem zamanın gerisinde kalmayan bir şirket profili oluşturduk hem de bunu yaparken çevreye ve insana olan duyarlılığımızı ve saygımızı koruduk.

Fatma AYAN

Yönetim Kurulu Başkanı | Kurucu

Sinan AYAN

Genel Müdür

Email: sinan@sayangrup.com.tr

Nazan ECE

Finans Müdürü

Email: nazan@sayangrup.com.tr

Zafer GÖREN

Muhasebe Müdürü

Email: zafer@sayangrup.com.tr
İletişim : 0 534 648 14 06

SAYAN GRUP

DESSAN DEMİR ÇELİK

Turgut ERDEM

Satış Müdürü

turgut@sayangrup.com.tr

İletişim : 0 530 263 60 07

Yusuf ŞAHİNER

Muhasebe

yusuf@sayangrup.com.tr

Doğan ÖZYÜREK

İdari İşler Sorumlusu

dogan@sayangrup.com.tr

İletişim : 0 530 102 10 83

SAYAN GRUP

SAYAN METAL


B.Şamil AYAN

Sevkiyat Sorumlusu

samil@sayangrup.com.tr

İletişim :0 532 457 29 26

SAYAN GRUP

SAYAN LOJİSTİK

M.Furkan BAYRAKOĞLU

Lojistik Müdürü

furkan@sayangrup.com.tr

İletişim :0 530 071 02 06

Suat BAYRAKOĞLU

İdari İşler Sorumlusu

suat@sayangrup.com.tr

İletişim :0 536 453 00 47

(c) 2021 PIXTWIN - All rights reserved.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking.

Company Profile 48 KB

Download App

Copyright © 2021 All Rights Reserved.