Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Sayan Grup’un temelleri 1987 yılında AYAN YAPI olarak atıldı.
Sayan Grup, ‘Türkiye’nin her yerine bağlanan köprü olma’ vizyonu ile varlığını geleceğe taşıyacak Türkiye’nin 81 iline ve bağlı ilçelerine hizmet vererek 30 dan fazla çalışanı ile işletme faaliyetlerini sürdürüyor.
Sürekli ve istikrarlı büyüme hedefiyle çıktığı yolda, yaratıcı, güvenli, çevre dostu teknoloji ve uygulamaları kullanarak zamanın gerisinde kalmayan bir şirket profili oluşturan Sayan Grup, Türkiye’nin önde gelen firmaları ile gerçekleştirdiği iş birlikleri ile faaliyetlerine değer katıyor.
Çevreye ve insana olan duyarlılığını da ön planda tutarak,
Yönetiminin ve süreçlerinin temelindeki kavramların ve yaklaşımların çoğunun en küçük biriminden en büyük organizasyonuna kadar her noktasının kendine ilke edindiği temel değerleri yaşatarak ulaşıyor. Bunlar;

Sayan Grup Kimin ?

>1987 yılından bu yana demir, çelik ve lojistik sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Sayan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ayan, “Firmamız, tüm müşterilerimizin taleplerine göre TSE standartlarında kaliteli ürünler sunmaktadır.

* Güven ve Sadakat
* Topluma ve çevreye duyarlı olma
* Müşteri ihtiyaçlarına odaklı olma
* İnsan odaklı olmak
* Bilgiye ve teknolojiye öncelik vermektir.

Misyonumuz

Verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek, rekabetçi olmak, katma değeri yüksek ürünler geliştirmek, pazar payını yükseltmek ve karlılığı artırmak. Aktif, dinamik, organize, iyi eğitim almış ve şirketi en üst düzeyde temsil kabiliyetine sahip pazarlama kadromuz ile şirket ürün ve hizmetlerinin etkin şekilde tanıtımını yapmak, rakiplerimizden farklılaşmak ve müşteri nezdinde talebi karşılayan şirket olmanın yanı sıra, talep de yaratabilecek durumda olmak.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak. Kalite standartlarını bu hedef doğrultusunda devamlı yükselten, geliştiren firmamız çeşitli yörelerden bir çok önemli kuruluşun danıştığı bir prestij kurumu haline gelmiştir.

İnsan Kaynakları Politikası

Temel değerlerimiz olan Sadakat ve Güven’i esas alarak tüm çalışanlarımız arasında uyum ve ilişkilerin eşit ve adil yaklaşımla sürdürülmesi; çalışanların ve organizasyonun sürekli gelişimi, Performans Ölçütlerinin ve çalışanların stratejik hedeflerinin örtüşmesi, örgüt kültürünü sürekli geliştirmek ve öğrenen organizasyonu oluşturmak, İnsan Kaynakları Stratejimiz ve Politikamızdır.

(c) 2021 PIXTWIN - All rights reserved.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking.

Company Profile 48 KB

Download App

Copyright © 2021 All Rights Reserved.