İnşaat Taahhüt Hizmetleri Nedir
image

İnşaat taahhüt hizmetlerinin temel yapısını al-yap-sat oluşturmaktadır. Arsa alıp satmak, arsa alıp yapı inşa etmek, daire satın almak ve satmak, inşaatların tamamlanması ve satılması, tüzel ve gerçek kişilerle karşılıklı sözleşmelerin yapılması, kat karşılığı binaların inşası, yapımı ve teslimi, inşaat projeleri, restorasyon çalışmaları ve gayrimenkul satışı yapma inşaat taahhüt hizmetleri kapsamındadır.

İnşaat ve taahhüt işleri kapsamında Tasarım, Projelendirme, Ürün Seçimi ve Uygulama hizmetlerinde kaliteli çözüm ortakları ,eğitimli yönetim kadrosu ve mesleki yeterliliğe sahip teknik ekibi ile müşterilerinden gelecek taleplere hızlı, etkin ve kalite standartlarına uygun hizmet vermek amacı ile organize olmuştur.

Proje İnşaat Taahhüdü

Gelen talepler doğrultusunda proje alanının analizi, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ile danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat Taahhüdü

Yatırım analizi , projelendirme, inşaat işleri ile birlikte gerekli donatı, donanım ve döşeme işlerinin gerektirdiği bütün parçaların tedariği dahil her türlü Mimarlık ve Mühendislik hizmetleri ile birlikte İşletmecilik faaliyetlerini kapsamaktadır.

image
Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik hizmetlerinde inşaatın yapılacağı arsa en önemli faktörlerden biridir. Müteahhitler arsa veya bina sahipleriyle konuşarak, inşaat projelerinin yükleniciliğini alırlar. Bu noktada arsa veya bina sahiplerinin istekleri ve beklentileri oldukça önemlidir. Sayan Investing arsa ve bina sahiplerinin isteklerini dinleyerek her iki tarafında memnun olacağı müteahhitlik hizmetleri sunmak için çalışmaktadır. İyi bir müteahhitlik hizmetinde olması gerekenler iyi iletişim, pazarlama ve müşteri ilişkileridir. Bu alanda başarılı olmak için bir şirkette bu üç özelliğin de bulunması gerekir. Aynı zamanda müşteride güven hissi yaratmak da diğer bir önemli konudur. Bu maddelerden biri yetersiz olursa, iyi bir müteahhitlik hizmeti sağlanamaz. Sayan Investing bu dört önemli öğeyi de bünyesinde bulundurarak en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Özellikle de müşterilerle güven oluşturma konusunda şirket olarak ayrı bir özen gösterilmektedir.