ULUSLARARASI AĞIR VE PROJE TAŞIMACILIĞI

Müşterilerinin çözüm ortağı olma amacıyla; sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmakta ve uygulamaktadır. Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, yükleri adresten teslim alıp her türlü lojistik hizmetler ile destekleyerek mümkün olan en kısa sürede ve en ekonomik fiyatlar ile taşımayı gerçekleştirmektedir. Tüm bu hizmet süreci içerisinde müşteriyi düzenli olarak bilgilendirmeyi de eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

image
KARAYOLU NAKLİYE

Karayolu nakliye Sayan Lojistik'in ilk kuruluş amacıdır. Daha sonraki yıllarda çağın gereksinimlerine ayak uyduran firmamız gerekli tüm nakliye kollarını bünyesine katmıştır. Yurt içi ve uluslararası alanda her türlü karayolu taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin fabrika ve depolarında işlenmiş ve hazırlanmış malzemelerini limanlara ve Türkiye’nin her noktasına ulaştırır. Bir çok farklı sektör için müşteri odaklı çözümler üreten Sayan Lojistik, Metal, Demir, Sac, Kuru Yük, Dökme Yük başta olmak üzere Konteyner Taşımacılığıda yapmaktadır. Firmamız gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibiyle, geniş hizmet ağı sunmaktadır. Operasyonel ve sektörel uzmanlık, müşteri odaklı çözüm anlayışı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Firmamız taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübesiyle, alanında uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile tüm taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin yanındadır

image
KURU YÜK NAKLİYESİ

Kara yolu nakliyesi Sayan Lojistik'in ilk kuruluş amaçlarından biridir. Daha sonraki yıllarda çağın gereksinimlerine ayak uyduran firmamız gerekli tüm nakliye kollarını bünyesine katmıştır. Yurt içi ve uluslararası alanda her türlü karayolu taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

KONTEYNER NAKLİYESİ

Konteyner taşımacılığına uygun araçlarımız ile her türlü konteyneri güvenli bir şekilde Türkiye’nin her noktasına sevk etmekteyiz.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Sayan Lojistik, Geçici depolama alanlari, Antrepolar, Serbest bölgeler, Hava limanlari, fabrika ve depolardan, yüke ve sehiriçi araç trafik yönetmeligine uygun araçlarla müsteri memnuniyeti ilkesi dogrultusunda muhtelif miktar ve tonajda sehiriçi tasimacilik hizmeti vermektedir.